Обяви

шофьори на камиони

  • REF: ШИР230519
  • Държава: Ирландия
  • Позиция: шофьори тир
  • Месторабота:

    район област Дъблин

С цел застрахователна сигурност, водачите трябва да са на възраст не по-малка от 26 години и да нямат наказателни точки или нарушения в шофоьрското досие.
Задачите са да се събират и доставят както охладени, така и други продукти от хранително-вкусовата промишленост.

  • Изисквания за длъжността
    • Шофьорска книжка: CE
    • Актуализирана книжка
    • Опит - минимум 4 години
  • Владеене на език
    • Английски минимум работно ниво
  • Основни отговорности
    • Повечето поръчки и доставки се извършват през нощта.
    • Времето за стартиране варира в зависимост от изискванията на клиента.
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - според продължителността на времето за завършване на доставките, служителите ще получат брутна заплата от 120 до 140 евро на работен ден (при спазване на законовите данъци)
    • Данък / приспадане - Ирландски осигуровки
    • Работно време на седмица - 40 до 50 часа на седмица
    • Работни дни в седмицата - Обикновено 5 дни в седмицата за 7-дневен цикъл.
    • Работни смени - Повечето колекции и доставки се извършват през нощта.
    • Отпуск - да, с натрупване
    • Настаняване - Да. Безплатно.
    • Храна - Самообслужване
    • Вид трудов договор срочен и постоянен трудов договор
    • Постоянни договори ще се издават в съответствие с Ирландското трудово законодателство и на място
    • Билети за Ирландия - единственият ви разход
  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на английски с описан опит като шофьори, снимка пасрпортен формат към нея
    • Копие на книжка категория СЕ