Обяви

тиг заварчици и монтажник

  • REF: ТИГФР1
  • Държава: Франция
  • Позиция: тиг заварчици и монтажник
  • Месторабота:

    различни райони във Франция

Френска компания с основен предмет на дейност проектиране, производство и монтаж на отоплителни и охлаждащи инсталации под налягане на средни и големи обекти (индустриални и офисни сгради, болници и.пр., с използването на процеси на заваряване TIG, търси Монтажници / Заварчици за тръбни инсталации за отопление и климатизация

Монтажник на тръбни инсталации (водопроводчик, извършващ инсталирането на връзките и поставянето на тръбите според зададените планове)

Заварчик TIG (работещ в екип с монтажника на тръби ; той координира и подпомага монтажника при реализирането на тръбопроводните инсталации според съществуващите планове, извършва заварките TIG и др., отнася се с изключително внимание към условията за сигурност и към специфичните изисквания за работа на строителната площадка)

Фирмата работи с тръби от черна стомана с диаметър от 20 до 110, и понякога до 400, за инсталиране на мрежи за топла вода, студена вода, отопление, технически локали, свързване на бойлери в офисни сгради и болници.

Идеалния вариант е да има 3 монтажник/заварчика на екип.

Възможно лично интервю с работодател.

Работата може да бъде и на проект, и на постоянен договор.

БЕЗ КОМИСИОН под каквато и да е форма!

  • Изисквания за длъжността
    • Образование и опит, свързани с отоплителни инсталации.
    • Опит в заваряване TIG на черна стомана/неръждаема стомана.
    • Стриктно спазване на нормите за безопасност.
    • Самостоятелност, капацитет за анализ и организация, инициативност.
    • Шофьорска книжка.
  • Владеене на език
    • Владеенето на английски или френски език е предимство.
  • Основни отговорности
    • производство и монтаж на отоплителни и охлаждащи инсталации под налягане на средни и големи обекти (индустриални и офисни сгради, болници и пр.)
    • с използването на процесите на заваряване TIG
    • Монтаж
    • Заварка на тръбни инсталации за отопление и климатизация
    • Монтажник на тръбни инсталации (водопроводчик, извършващ инсталирането на връзките и поставянето на тръбите според зададените планове)

    • Заварчик TIG (работещ в екип с монтажника на тръби ; той координира и подпомага монтажника при реализирането на тръбопроводните инсталации според съществуващите планове, извършва заварките TIG и др., отнася се с изключително внимание към условията за сигурност и към специфичните изисквания за работа на строителната площадка)

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплата - 2000€ бруто месечно между 1600 и 1700€ чисто. на базата на 39 часова работна седмица; възможни допълнителни часове по взаимно съгласие.
    • Осигуровки - на Френски договор
    • Работни часове - 39 часа седмично
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - с натрупване платен отпуск
    • Настаняване - безплатно
    • Храна по време на смяна - предвиден бюджет от работодателя за такава
    • Самолетни билети или транспорт до Франция - поемат се от кандидата и се осребряват в последствие

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на английски или френски  с ясно уточнен технически опит със снимка паспортен формат
    • Сертификати за заварчки, по възможност преведени на английски ли френски
Още в тази категория: « шлосер индустриални механици »