Обяви

пицар

  • REF: PIZ0520IE
  • Държава: Ирландия
  • Позиция: пицар
  • Месторабота:

    Уотърфорд район и др.

Предлагаме работа в място тип бърза закуска, целогодишен договор, приемат се кандидатури на семейства и двойки. Без възрастови ограничения. Поне единия от двамата трябва да има опит в правене на пица без полуфабрикати. Ангажимента се очаква да бъде в началото на Юни.

  • Изисквания за длъжността
    •  умение да работите бързо в динамична обстановка

    • опит в заведения за бързо хранене е от +. но не задължителен

    • опит в правене на  пица без полуфабрикат

    • опит в правене на сосове за пица
    • завършено средно образование

    • трябва да имате българско или европейско гражданство

  • Владеене на език
    • Английски на поне базисно ниво
  • Основни отговорности

    Според поръчките на клиентите освен на пица секцията работата се състои в:

    •  работа в топла секция

    • работа на сандвичи

    • работа на каса след обучение

    • приемане и сдаване на поръчки

    • почистване и приемане на стока

    • правене на пица и сосове по рецепта
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - според възрастта - 20 или по-големи - 10,10 евро на час брутно заплащане,на възраст 19 години - 9,09 евро на час ( 90%) на час брутно заплащане ако сте на 18 години - 8,08 евро на час (80%) брутно заплащане, под 18 - 7,07 евро на час (70%) брутно заплащане,

    • Осигуровки - на Ирландски договор

    • Работни часове - 39 седмично

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск - с натрупване

    • Настаняване - 60 до 75 евро седмичен наем

    • Храна - с отстъпка по време на смяна

    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография със снимка паспортен формат и поисан опит като пицар можете да пуснете през бутона за кандидатсване или на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
Още в тази категория: « сушист Работници бърза закуска »