Обяви

 Асистент продажби и обслужване на клиенти

  • REF: СОА0820
  • Държава: България
  • Позиция: Асистент продажби и обслужване на клиенти
  • Месторабота:
    • София

Предлагаме работа за асистент продажби и обслужване на клиенти. Компнаията се занимава с търговия с ранообразни продукти. Възможност за развитие като тийм лидър, лидер на екип.

    • Отлични Компютърни умения – отлична работа с MS Office /Word, Excel, Outlook/, мейл клиенти и онлайн платформи
    • Високо ниво на грамотност – писмен и говорим Български език
    • Владеене на немски е предимство, но не задължително
    • Кандиатите с висше образование са с предимство
  • Владеене на език
    • Английски език, добър писмен и добър говорим
  • Основни отговорности
    • Изпълнение на базовите задачи с минамален брой грешки/ бързината не е от такова значение, спазване на срокове, пунктоалност
    • Наливане на продукти за продажба в каналите за продажба на фирмата
    • Отговаря на клиентски запитвания във връзка с техните поръчки само в писмен вид, чрез имейл и няколко специализирани онлайн платформи,
    • Извършва справки, отчети, необходими за дневната работа, съдейства за гладкото протичане на дейностите, свързани с изпращане на пратки и следпродажбеното им обслужване при възникнали проблеми, въпроси и казуси.
    • Търси своевременно решение за възникнали проблеми в процеса на работа, запитвания на клиенти и други във връзка с изпълнението на преките си задачи,
    • Докладва за постигнатите резултати
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 1000 лева нетно на месец, след успешен изпитателен срок  1200 лева нето
    • Осигуровки - Да
    • Работни часове - стандартни
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - Да

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография със снимка паспортен формат  - изпратете я чрез бутона "кандидатсвай" по-долу, или на електронната ни поща: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.