Обяви

шофьори частен превоз

  • REF: ТРДЕ1
  • Държава: Германия
  • Позиция: шофьори
  • Месторабота:

    В и около Кьолн

Нaш клиент, фирма с дългогодишен опит в транспортирането на пътници от точка А до точка Б с търговска цел предлага работа на шофьори частен превоз, отговорни и всеотдайни към работата си хора. Транспорта на пътници се осъществява посредством луксозни нови автомобили, които външно нямат никакви маркировки и табели. Клиентите плащат предварително цената на пътуването. Шофьора не работи с пари. Бакшиша зависи изцяло от шофьора и клиента. БЕЗ КОМИСИОН. Транспорт на хора с търговска цел в и около Кьолн.

  • Изисквания за длъжността
    • Чисто съдебно минало
    • Добро здраве
    • Без нарушения във Фленсбург(наказателната точкова система в Германия)
    • Минимум 21годишна възраст
    • Минимум 2 години с разрешение за Управление на МПС
    • Сериозно отношение
    • ВЛАДЕЕНЕ НА ЕЗИК не е задължително
    • Кандидатите с Немски и Английски са с приоритет
  • Владеене на език
    • владеенето на немски е плюс, но не задължително
  • Основни отговорности

    От служителите се очаква да:

    • 1.Да бъдат навреме на работното си място, с добро настроение и усмивка, без да са употребавали алкохол или наркотични вещества,облечени официално(с бяла риза или сако, с панталон или дънки).
    • 2.По време на смяната си да приемат поръчки чрез Електронно приложение(App) на телефона си.
    • 3.Да транспортират клиентите си по зададения от Навигацията маршрут и се връщат отново до диспечерското депо ако междувременно не е зададен друг адрес.
    • 4.Да се грижат за превозното средство по време на работа и след това. Да се отнасят вежливо към клиентите си и при желание да отварят и затварят вратата при качване и слизане от автомобила.
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Трудов договор - Едногодишен немски трудов договор, при който първите 6 месеца са изпитателен срок.
      След изтичането на едногодишния договор може да се преподписва за още една година. И след изтичането на втория едногодишен договор, договора преминава в безсрочен.
    • Заплащане - Стартова брутна заплата от 35% от оборота за месеца, което се равнява на около 1800-2200€. След първите 6 месеца - 40% от оборота за месеца. Бакшиша е допълнителен и необлагаем с данъци - зависи от отношението към клиента - около 200-400€/месец
    • Осигуровки - от 200€ до 800€ - Определят се от семейното положение и Стойър класата, която ще определят в Германия.
    • Работни часове - 12 часа на ден по установен график.
    • Работно време от 06:00 до 18:00 и от 18:00 до 06:00.
    • Работни дни месечно - по договаряне(от това зависи и заплатата, защото са на процент)
    • Отпуск - Не се поема платен отпуск.
    • Настаняване - От работника се заплащат 300€ за настаняване и консумативи. Настаняването се извършва в самостоятелна стая от къща или самостоятелна стая от апартамент. Кухня и баня се използват общо. Ако работника желае сам да наеме жилище, в този случай горепосочената сума не се отдържа.
    • Храна и разходи от личен произход са за сметка на работника.
    • Осигурен транспорт от и до работа - Да.
    • Самолетни билети или транспорт до Германия - за сметка на работника.
    • Ще са необходими 2 пъти посещение на място:
      Първия път за подготовка на документите в Германия (разходите за самите документи се поемат от Работодателя, а след това чрез допълнителна уговорка се отдържат от бъдещата заплата на работника). Разходите по настаняване при първото пътуване се поемат от работника (ние може да помогнем за намирането на място за настаняване)
      Втория път - когато постъпват на работа(приблизително 2 месеца след Първото пътуване)
  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография със снимка паспортен формат