Обяви

помощник готвачи бързо хранене

  • REF: COMIE1
  • Държава: Ирландия
  • Позиция: помощник готвачи / работник кухня
  • Месторабота:
    • Дъблин

Предлагаме работа в кухня на обект тип бърза закуска, целогодишен договор. Кандидати с профил на помощник готвач ще бъдат с предимство. Без възрастови ограничения. Може семрейство или двоийка. Бърз резултат при кандидатване. Нашият клиент е бизнес, който има нагласата да развие и задържи добрите кадри в компанията.

  • Изисквания за длъжността
    •  умение да работите бързо в динамична обстановка

    • опит в заведения за бързо хранене, опит като помошник готвач е от голямо предимство

    • опит с пица е предимство, но не задължителен

    • завършено средно образование

    •  българско или европейско гражданство

    • Най-малко 1 година предишен опит в подобна среда
    • Трябва да можете да следвате предварително определени рецепти
    • Умение да работите с машини за приготвяне на храна
    • Обучение по HACCP стандарт (предлага се при нужда допълнително обучение)
    • Готовност за работа на гъвкави смени
    • Способност да работите  в  екип и индивидуално
  • Владеене на език
    • Английски на говоримо ниво - В1
  • Основни отговорности
    •  работа в топла секция - основно пържене

    • работа на сандвич секцията

    • приемане и сдаване на поръчки

    • почистване и приемане на стока

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплата -  от 12.75  евро на час брутно заплащане нагоре според опит и владеене на език
    • Осигуровки - Ирландски
    • Работно време на седмица - 39 часа седмично гарантирано и допълнителни часове на разположение от време на време.
    • Работното време ще изисква работа през уикенда, дневни, междинни и късни смени.
    • Работни дни седмично - 5- работната седмица може да бъде 5 или 6 дни седмично, възможност за гъвкав график, при договаряне
    • Стандартен платен отпуск
    • Настаняване - Ще помогнем за възможно най-евтино настаняване, около  100 евро седмичен наем  според местоположението, търсим решение в по възможност непосредствена близост до обекта.
    • Храна - добра отстъпка за служителите от всички видове храна
    • Възможности за кариерен растеж в компанията.
  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на английски с ясно описан кулинарен опит и снимка паспортен формат към нея.