Обяви

Кранист - Германия

  • REF: KRLADE1
  • Държава: Германия
  • Позиция: Кранист - Германия
  • Месторабота:

    Щутгарт

Ай Би Ай Ко с удостоверение за трудово посредническа дейност в чужбина номер 1767 предлага работа на кранист в Германия на немски трудов договор. БЕЗ КОМИСИОН под каквато и да е форма.

  • Изисквания за длъжността
    • документи за правоспособност
    • Минимум 8 месеца предишен опит
    • сериозно отношение
  • Владеене на език
    • Немски на минимум А2 ниво
  • Основни отговорности
    • Работа на обекта
    • Изпълняване на зададените интрукции
    • Стриктно спазване на нормите за трудова безопасност
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 15.40 евро бруто на час основна заплата
    • 24 евро нето дневни на 8 часов работен ден или основна заплата 2200 евро нето месечно на 160 часа труд месечно , или 2450 евро нето при 180 часа месечно
    • 25% на час на изънреден труд
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - 40 седмично
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - да, с натрупване, 2,5, бонус 250 евро нето
    • Настаняване - безплатно
    • Храна - от дневните
    • Самолетни билети или ттрнаспорт до Германия - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с опит като кранист със снимка паспортен формат и документ за правоспособност чрез бутона за кандидатстване по-долу или на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.