Обяви

ШИВАЧ/КИ БЕЗ НЕМСКИ

  • REF: ШИВГЕ2
  • Държава: Германия
  • Позиция: ШИВАЧ/КИ БЕЗ НЕМСКИ

Допълнителна информация

Компания за производство за корабно обзавеждане и
индустрия (текстил) от изолиращи
материали (матраци и пр.)предлага работа на шивач/ки без изискване за владеене на немски език. БЕЗ КОМИСИОН от наша страна.

  • Изисквания за длъжността
    • минимум една година опит като шивач/ка
    • желание за развитие
  • Владеене на език
    • Не е необходим чужд език, но е предимство.
    • Във фирмата има и други българи.
  • Основни отговорности
    • Работа на шивачна машина – 80 %,  Например шиене на обвивката на
      матраците, с различна големина и
      материали.
    • Работа на ръка – 20 % (ватиране с капси).
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 9,35 € на час бруто
    • Добавки към основната заплата
    • Ако се изпълнява нормата и се развиват познанията по немски език, ще се добавя по 20 % към часовата ставка
    • Осигуровки - на немски договор. Ще бъде предоставен преди заминаване.
    • Работни часове - 8-9 часа на ден
    • Работни дни седмично - Понеделник до Петък, понякога Събота
      до обед
    • Процесът не е на смени
    • Отпуск - да, 24 дни годишно
    • Настаняване - 200 евро на човек
    • Вид на стаята  - 40-50 кв.м жилище с градина и безплатен
      интернет
    • Храна - не е осигурена
    • Колко отдалечена квартирата?  - 1 км, може да се предостави колело
      безплатно
    • Колко време е пробният период? - 6 месеца
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на уърд файл със снимка паспортен формат и описан опит като шивач
Още в тази категория: « Шивачи / Плетачи