Обяви

строители на лодки

  • REF: BOOTHU1
  • Държава: Германия
  • Позиция: строители на лодки и яхти
  • Месторабота:

    Бремен

Предлагаме работа за корабостроители, майстори ремомнт и изграждане на лодки, яхти и малки кораби в Германия. Услугите ни са БЕЗ КОМИСИОН към Вас, търсещите работа под каквато и да е форма! Нашият партньор е стабилна компания с дълга история в Германия, един от 50те най-добри работодатели в Бавария, вече оперира успешно в Австрия, скоро ще започне и в Нидерландия.

  • Изисквания за длъжността
    •  Завършено образование по специалността

    • Минимум 1 година опит

    • Мотивация за работа

    • Умение за работа както самостоятелно, така и в екип

    • Умение за работа по чертеж
  • Владеене на език
    • Владеене на Немски език - ниво А2/Б1, работно ниво, 3+
  • Основни отговорности
    • Ремонт и поддръжка на яхти и лодки
    • Работа на чертеж
    • Пълно сглобяване на лодки съгласно технически чертежи
    • Работа с шлифовъчни машини и общи инструменти в сектора на лодкостроенето
    • Извършване на корекции
    • Повърхностна обработка на дървените компоненти
    • Самостоятелен контрол на качеството на сглобените части
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - на 168 часа/месец 22 дни в месеца, около 2400-2500 € на месец нето, в зависимост от данъчна категория, възможни допълнителни бонуси

    • Осигуровки - на немски трудов договор, с пенсионни и здравни осигуровки по немското законодателство

    • Работни часове - 42 седмично; възможни допълнителни

    • Извънредните часове се заплащат с 25 % надбавка

    • Работни дни седмично - 5

    • Платен отпуск - да, с натрупване според типа договор, около 24 дни годишно

    • Настаняване - около 400 евро месечно

    • Храна - не е осигурена, но може да ползвате остатъка от надбавките

      Самолетни билети или транспорт до работодателят - разход на кандидата

      Офертата е БЕЗ КОМИСИОН

  • Необходими документи за кандидатстване
    •  Биография на немски език, с ясно описан опит с лодки, със снимка паспортен формат прикачена към нея. Може и linkedin профил, ако имате такъв. При затруднения с изготвянето на сивито, можете да се обърнете към нас

    • Сертификати или дипломи свързани с професията