Обяви

мениджър камериерски отдел

  • REF: HKUK121
  • Държава: Великобритания
  • Позиция: мениджър отдел камериерки

Предлагаме работа на мениджър камериерски отдел в малък хотел , в малък град във Великобритания. Целогодишен договор.

  • Изисквания за длъжността
    •  опит на същата позиция

    • работа в екип

    • ръководни умения

    • Статут на уседналост - pre-settled status
  • Владеене на език
    • Минимум В1 ниво на английски
  • Основни отговорности
    • Ръководене на отдел почистване, синхронизация и обучения.
    • Следи за правилното протичане на процесите в отдела и своевременното обслужване на стаите и  на клиентите.
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане 12 паунда бруто на час
    • Осигуровки според британското законодателство
    • Работни часове около 40 часа/седмично
    • Работни дни седмично 5
    • Отпуск 28 дни платен годишен отпуск
    • Настаняване оказване на съдействие с квартира на място, с възможен наем около 50 паунда/седмично
    • Храна  - по време на смяна
    • Транспортните разходи до Великобритания се заплащат се от кандидата
  • Необходими документи за кандидатстване
    • Автобиография на английски език със снимка паспортен формат