Обяви

Шофьори на камиони

  • REF: LKWYP1
  • Държава: Германия
  • Позиция: шофьори на камиони
  • Тип заетост: Сезонна

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение номер 1767 за извършване на трудово посредническа дейност в чужбина предлага работа на шофьори СЕ в Германия на немски трудов договор, директно към работодателя БЕЗ КОМИСИОН към нас под каквато и да е форма. Марка: Мерцедес, МАН
Вид превозвани стоки: Насипни материали, пръст, чакъл, пясък, асфалт, бетон.

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум 5 месеца предишен опит като шофьор на камион
    • СЕ категория
    • Полски, руски, немски, или английски,  достатъчно е начално ниво
  • Основни отговорности
    • Местен или дълъг транспорт (Германия / чужбина).
    • Национални и международни турове за строителни обекти, свързани с проекти, всеки различна продължителност.
    • Тип полуремарке или ремарке, Самосвали, 4-осни и самосвали
    • Работи се с марка: Мерцедес, МАН
    • Вид превозвани стоки: Насипни материали, пръст, чакъл, пясък, асфалт, бетон
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплата (основна часова ставка) 9,50 € -91,7.: 9,60 €
    • Извънреден труд+ 25%, основно работно време 8h, общо работно време обикновено 9-10h / ден
    • Режийни (добавки) 24 € минус 7 € за настаняване в пансиони, за нощувки в камиона 24 евро.
    • Бонуси / Допълнителна почасова заплата: - Часове по договор до 160 часа, след това часовете се приспадат с почивни дни или се заплащат с + 25% върху почасовата заплата.
    • Обща нетна заплата, след всички удръжки, и след всички добавки - между 1800-2000 евро на месец
    • Доплащане за външни строителни обекти:
    • Към всички часове, като цяло 1,20 € / ч
    • Доплащане за асфалтов транспорт: 0,90 евро / ч
    • Доплащане за ремаркета самосвали: 0,60 евро / ч
    • Вид трудов договор безсрочен / срочен: И двата са възможни, по желание на служителя.
    • За срочни договори: Минимум до края на годината, с възможност за удължение.Заплащане
    • Осигуровки - на немски трудов договор
    • Работни часове -гарантирани 40 седмично; обикновено 7:00 - 17:00 / 18:00, минус почивка.
    • Работни дни седмично -Понеделник до Петък, в редки случаи в събота. Пълен работен ден.
    • Отпуск - Система за работа: постоянна работа, отпуските се дават след подадена молба.
    • Може да се осигури превозно средство за колективни пътувания до дома (4 шофьори).
    • Настаняване - Да, в пансиони, стаи с 2 легла близо до строителните обекти на 7 до 10 евро нощувката
    • Работно облекло: Работодателят поема защитното облекло.
    • Оборудване на камионите: хладилник, сателитна навигация,
    • Климатик и др.
    • Допълнителна информация:
    • Храна - от добавките
    • Самолетни билети или транспорт до Германия - разход на кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски, английски, руски или полски със снимка паспортен формат
    • Прикачено копие на шофьорска книжка, карта на водача, карта за квалификации.