Обяви

монтажници фотоволтаични системи

  • REF: ФОТОХУ1
  • Държава: Германия
  • Позиция: монтажници фотоволтаични системи
  • Месторабота:

    Бавария

Публикувана в Инсталации и Поддръжка

Ай Би Ай Ко ЕООД с безсрочно удостоверение за извършване на посредническа дейност за чужбина номер 1767 предлага работа на специалисти в монтирането на фотоволтаични системи в Германия БЕЗ КОМИСИОН към нас.

Нашите партньори Ви предлагат:
1. Добро заплащане, безсрочен трудов договор, социални осигуровки според немското трудово право;
2. Защитно работно облекло, качествени уреди и инструменти;
3. Осигурена квартира от работодателя, самостоятелни стаи с W-Lan.

Важно е да знаете немски на работно ниво.
При интерес, очакваме Вашата кандидатура/автобиография или линкд ин профил на немски на имейл:
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

    •  Завършено образование в специалността, или сертификат, или препоръка.

    • Мотивация за работа

    • Умение за работа както самостоятелно, така и в екип

    • Личният автомобил е предимство

  • Владеене на език
    • Владеене на Немски език - ниво А2/Б1, работно ниво, 3+
  • Основни отговорности
    •  монтаж, поддръжка и сервиз на фотоволтаични инсталации

    • монтаж, поддръжка и сервиз на соларни инсталации

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - от 12,42 € бруто / час + 40 € нето / ден добавки, или между 2300 до 2500 евро нето на месец основна заплата

    • Осигуровки - на немски трудов договор, с пенсионни и здравни осигуровки по немското законодателство. Осигурителните категории варират според възраст, семейно положение, брой деца и пр.

    • Работни часове - 42 седмично, възможни допълнителни с добавен бонус 25% на всеки отработен час

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск - да, с натрупване според типа договор

    • Настаняване - около 400 евро месечно, изплаща се от дневните 40 евро, можете да си търсите вариант за настаняване и самостоятелно.

    • Храна - не е осигурена. може да се закупува от дневните добавки

    • Самолетни билети или друга форма на транспорт до Германия - разход за кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    •  Биография на немски език, с ясно описан съответен опит със снимка паспортен формат прикачена към нея.

    • Сертификати, препоръки или дипломи, свързани с естеството на работата, ако има такива