Обяви

Готвачи Норвегия

  • REF: ГОНО21
  • Държава: Норвегия
  • Позиция: Готвачи Норвегия
  • Месторабота:

    различни локации

  • Тип заетост: Сезонна

Чрез нашата помощ ще имате лесен достъп до страхотни и добре платени работни места за готвене в хотели и ресторанти в Норвегия. От по-малки села до планински курорти, от градове до морски ресторанти - нашият партньор е една от най-големите организации за сезонна работа за готвачи в Норвегия. Получавате възможност да се срещате и да работите заедно с норвежци и други хора от цял ​​свят.

Трябва да умеете да общувате на английски и с опит от работа в а-ла-карт ресторанти поне за 3 години. Работа с гъвкави задачи - приготвяне на различни ястия, менюта и а-ла-карт, вариращи от типични норвежки сандвичи до основни ястия с висок стандарт, банкети и кетъринг. Трябва да може да работите самостоятелно.

Имаме различни свободни работни места за летния сезон, не се колебайте да се свържете с нас или по имейл, или по телефона. Можете да кандидатствате от нашия уебсайт или да ни изпратите актуализираната си автобиография с наскоро направената ви снимка

NB! Ние имаме капацитета да наемаме само хора с гражданство или разрешително за работа в ЕС!

    • Очакваме също така кандидатът да бъде инициативен, независим, ангажиран и позитивен член на екипа, фокусиран върху качеството, с добра дисциплина и здравословен начин на живот.
  • Владеене на език
    • Английски или Норвежки Б1
  • Основни отговорности
    • Подготвяне на заготовки
    • Настройване на работната зона
    • Готвене по меню и местни рецепти
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - Нетно месечно (след приспадане на данъка в Норвегия) заплата от 154 часа / месец е приблизително 35 000 38 500 NOK  приблизително 3190-3800 евро на месец, включително компенсация за отпуск + възможни добавки към заплата. Или от 205 крони на час старт нагоре според иниво на опит и английски,
    • Стандартен данък / осигуровки
    • Работно време на седмица - 37,5
    • Работни дни в седмицата - 5
    • Платен отпуск
    • Настаняване -уредено в близост до работно място, но се заплаща от вас (приблизително 3500 NOK - около 330 евро на месец, ените варират).
    • Консултации и помощ от нашия партньор за официална регистрация, включително норвежката UDI.
    • Условията по осигуряване на храна  може да варират,  но ще ви дадем пълна информация след проведено интервю
    • Билети - ще се приспадат от заплатата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на английски или норвежки с точно описан кулинарен опит или линкед ин
Още в тази категория: « Сервитьор/ки ГОТВАЧИ ШВЕЦИЯ »