Обяви

зидари и кофражисти

  • REF: ПЕХО1
  • Държава: Холандия
  • Позиция: зидари и кофражисти
  • Месторабота:

    Различни райони

  • Тип заетост: Сезонна

Ай Би Ай Ко с удостоверение за извършване на посредническа дейност в чужбина предлага БЕЗПЛАТНО КЪМ КАНДИДАТИТЕ следните работни места: зидари и кофражисти за работа в Холандия, може и с английски, ако не знаете немски на работно ниво, стартиране веднага след одобрение.

    •  Минимум 1.5 година предишен опит като зидар или кофражист - по възможност от Нидерландия

    • Сериозно отношение към работтата

    • Дисциплина

    • Бригадите трябва да са с автомобил
  • Владеене на език
    • Английски, холандски или немски на работно ниво
  • Основни отговорности
    •  Работа в екип

    • Спазване на сроковете

    • Работа на проект, понякога мобилни групи

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - 620-650 евро  нето на седмица според опит и владеене на език

    • Осигуровки - Да, на немски или холандски договор

    • Работни часове -  40 часа седмично + при допълнителни условия

    • Работни дни седмично - 5 дни седмично

    • Отпуск - Да, с натрупване, 24 дни годишно, + 8% от основна заплата

    • Настаняване - Безплатно, осигурено, максимум по двама в стая

    • Храна - не е осигурена

    • Транспорт до Нидерландия - единственият ви разход

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на Английски или Немски с описан опит като зидар или кофражист и снимка паспортен формат