Обяви

CNC работници стругари

  • REF: CNCENHU1
  • Държава: Холандия
  • Позиция: CNC работници стругари
  • Месторабота:

    Различни райони

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за извършване на трудов посредническа дейност в чужбина номер 1767 предлага работа като стругара .CNC. Работа на металорежещи машини с цифрово програмно управление- стругар- мъж/ жена

Металорежещи машини с цифрово програмно управление- стругар- мъж/ жена
Оператор на металорежеща машина – мъж/ жена
Производствен струг индекс ABC и въртяща се фреза G200 / с управление на Сименс/ и др.

Ако желаете да работите самостоятелно, ако сте стабилни и човек на собствената инициативност, имате много добра възможност за развитие с нас. Предлагаме ви сигурна работа, добро заплащане и  добър екип. БЕЗ КОМИСИОН.

    •  Стабилно обучение и / или няколко години доказан опит като програмист на машина

    • Шофьорска книжка - кат. B

    • Умение за спазване на детайли в производството

  • Владеене на език
    • Английски на А2 ниво или по-високо
  • Основни отговорности
    •  Работата на режеща машина чрез програмиране

    • Изпълнение на поръчките в срок

    • Добра дисциплина и точност

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - 2400 - 2550 нетна месечна заплата, според осигурителната ви категория

    • Дневни добавки според локацията

    • Осигуровки - Да, пълен пакет - на немски или нидерландски договор според проект

    • Работни часове - около 43 седмично

    • Работни дни седмично - 5 дни седмично

    • Отпуск - да

    • Настаняване - пълно съдействие, по ваше желание, около 400 евро месечно

    • Храна - не е осигурена, ползвате дневните

    • Самолетни билети  или транспорт до Нидерландия / Холандия - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    •  Биография на немски или английски език с точно съответстващ опит за тази позиция и снимка паспортен формат към нея

    • Сертификати и препоръки на Немски - ако има такива