Обяви

Камериер/ки чистачки работа в Германия

  • REF: БРПЕТ1
  • Държава: Германия
  • Позиция: Камериер/ки чистачки работа в Германия
  • Месторабота:

    Хайделберг и др.

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за извършване на трудово посредническа дейност номер 1767 предлага работа като чистач/ки и камериер/ки в Германия. БЕЗ КОМИСИОН. Обявата е подходяща за семейства, двойки и хора, които са готови да живеят като съквартиранти.

  • Изисквания за длъжността
    • минимален опит
    • сериозно отношение
    • дисциплина
  • Владеене на език
    • Владеене на немски не е задължително, но е предимство
  • Основни отговорности
    • Почистване на офиси и индустриални сгради и зони
    • Почистване на хотели, стаи и общи части
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 13 евро на час основна заплата преди бонуси
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - 33 седмично, допълнителните часове се заплащат отделно
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - Да
    • Настаняване - 250 евро месечно с консумативи
    • Храна - по 60 евро седмично за храна
    • Самолетни билети или транспорт до Германия - разход на кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография със снимка паспортен формат