Обяви

Работници производство на салати

  • REF: СХО1
  • Държава: Холандия
  • Позиция: Работници производство на салати
  • Месторабота:

    различни локации

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: СХО1

Aй Би Ай Ко ЕООД с удсотверение за извършване на трудово-посредническа дейност в чужбина 1767 предлага работа в Нидерландия/ Холандия за работници в цехове за производство и пакетаж на салати - БЕЗ КОМИСИОН, на нидерландски / холандски договор. Двойки и семейства също сте добре дошли.

  • Изисквания за длъжността
    •  4 месеца предишен опит в производството на храни

    • Сериозно отношение

    • Готовност да работите при температура 4 градуса

    • Сте с височина минимум 1,65 см

    • Можете да работите на пълен работен ден

    • Търсите работа за по -дълъг период от време

    • Умеете да работите в екип

  • Владеене на език
    • Холандски или английски - A2 минимум
  • Основни отговорности
    •  Нарязване на салати

    • Опаковане, сортиране и пакетаж

    • Приготвяне на салати

    • Подреждане на кутии

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане -13.27 евро бруто/час - можете да изчислите нетната си заплата въз основа на вашата категория на адрес: https://www.berekenhet.nl/werk-en-inkomen/nettoloon.html

    • Осигуровки - на местен договор

    • Здравни -осигуровки от 154 евро на месец, които са задължителни, като всички те автоматично се удържат от заплатата на кандидата. На всеки 3 месеца кандидатът ще получава възстановяване на разходите за здравно осигуряване в размер на 104 евро на месец.
    • Работни часове - 40, възможни допълнителни с 15% или 30% от надбавките за смяна

    • Работни дни седмично - 5

    • Работа на смени: от 6:00 или 7:00 до 15:00 / 16:00 и вечер от 15:00 или 16:00 до приблизително 12:00 до 01:00

    • Отпуск

    • Настаняване -490  евро на месец  м плюс 9% ДДС

    • Храна - не осигурена

    • Билети до Нидерландия - за сметка на кандидата. Ако сте с кола, ще ви бъдат признати и покрити транспортни разходи от квартирата до работа на стойност 0.19 евро цента на км

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Автобиография на английски или холандски с ясно посочен опит
Още в тази категория: « Пекар Пекар/Сладкар »