Обяви

Шлосери Германия

  • REF: ШЛУ1
  • Държава: Германия
  • Позиция: Шлосери/Стругари
  • Месторабота:

    Различни райони

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: ШЛУ1

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за извършване на трудово посредническа дейност в чужбина номер 1767 предлага БЕЗПЛАТНО легална работа в Германия за шлосери /стругари в Германия. Бърз резултат след кандидатстване. Притежанието на автомобил НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, може и БЕЗ КОЛА.

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум 6 месеца опит като шлосер/ стругар
    • Сериозно отношение
    • Дисциплина
    • Готовност за стартиране
  • Владеене на език
    • Немски на А2, работно, основно ниво
  • Основни отговорности
    • Демонтаж, ремонт и монтаж на отделни възли и механизми с несложно устройство
      (от агрегати, машини, съоръжения, подемни, транспортни средства и др.)
    • Зачистване с пила на външни и вътрешни повърхнини, подбитости и други деформации по детайлите.
    • Изпълняване на различни шлосерски операции, свързани с извършвания ремонт; разглобяване на възли и несложни механизми, промиване на детайлите им, маркиране, подреждане, сортиране, коригиране и подготовката им за монтаж.
    • Ремонт на несложни детайли, чрез наваряване, пренарязване, райбероване, изпилване, занитване и шабъроване.
    • Изработване на нови несложни детайли; консервиране на несложни възли и механизми.
    • Правене на системни проверки за механичната точност на оборудването при изпълнение на отделните операции.
    • Контролиране правилната експлоатация на оборудването, като осигурява безаварийна и надеждна работа на машините и съоръженията във фирмата, съобразено с изпълнението на производствената дейност.
    • Създаване на  условия за намаляване на престоите и удължаване сроковете за бездефектна работа на оборудването.
    • Евентуално попълване на  отчетна документация, свързана с ремонтите на машините и контрол
    • Потвърждение на извършените операции - маркиране в карта за профилактика и ремонт.
    • Спазване на изискванията за здравословни и безопасни условия на труд
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - начална почасова ставка от 11,15 до 12,00 евро бруто на час, плюс командировъчни, в зависимост от владеенето на немски език - от 50 евро нето до 65 евро нето от понеделник до четвъртък и 14 евро нето за петък )

    • Осигуровки - на немски трудов договор

    • Работни часове - 42 седмично, възможни допълнителни по съответните тарифи

    • Работни дни седмично - 5

    • Платен отпуск

    • Настаняване - Около 450 евро месечно - можем да ви осигурим квартира, или вие да си намерите такава по ваш избор

    • Храна - не е осигурена

    • Самолетни билети или транспорт до Германия - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография немски, или на английски език с ясно описан опит като шлосер / стругар.