Обяви

СТРОИТЕЛИ И ЗАНАЯТЧИИ ГЕРМАНИЯ

  • REF: TDE1
  • Държава: Германия
  • Позиция: СТРОИТЕЛИ И ЗАНАЯТЧИИ ГЕРМАНИЯ
  • Месторабота:

    Различни места

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: TDE1

Нашият партньор стартира от тази година проект в България, който дава уникални възможности за развитие и реализация в Германия на хора които тепърва навлизат в сферата на строителството, на занаятчии и на специалисти от България! Компанията има повече от 23 години история в строителството и от малкото фирми в ЕС с Гарантирана Заплата - Garantie Lohn! – ако се случи затваряне на обект или останете без назначение заради корона вирус или липса на материали Вие продължавате да получавате почасовото си договорено заплащане!!! Няма да се налага да си вадите болнични или да сте в Kurzarbeit! Нашият партньор е ЕДИНСТВЕНАТА ФИРМА В ЕВРОПА И СКАНДИНАВСКИТЕ ДЪРЖАВИ СЪС СОБСТВЕН ЦЕНТЪР ЗА ОБУЧЕНИЕ! Ако не сте доволни от сегашната си позиция и искате да се преквалифицирате, да увеличите познанията си в областта която харесвате или просто искате да се сдобиете с всички необходими за Германия сертификати, можете да го направите напълно безплатно в изградената Академия!
АКО СТЕ ЗАВЪРШИЛ ИЛИ ЗАВЪРШВАТЕ ОБРАЗОВАНИЕТО СИ В СТРОИТЕЛЕН ТЕХНИКУМ ИЛИ УНИВЕРСИТЕТ С НЕМСКИ ЕЗИК И НЕ ЗНАЕТЕ КЪДЕ ЩЕ ВИ ПРЕДЛОЖАТ СИГУРНА РАБОТА, КЪДЕ ЩЕ БЪДЕТЕ ОЦЕНЕНИ – ТОВА СМЕ НИЕ! ИМАМЕ СПЕЦИАЛНИ ПРОГРАМИ ЗА МЛАДИ КАДРИ БЕЗ ОПИТ – РАБОТА В КОЛЕКТИВ С НЕМСКИ КОЛЕГА ИЛИ ВЪВ ФИРМИ КОИТО ЩЕ ИМАТ ТЪРПЕНИЕТО И ЗАДАЧАТА ДА ВИ ПОМОГНАТ ДА ПРИДОБИЕТЕ НЕОБХОДИМИЯ ОПИТ И УВЕРЕНОСТ, ЗА ДА ЗАПОЧНЕТЕ ДА РАБОТИТЕ САМОСТОЯТЕЛНО!
- ПРИ ПРИСТИГАНЕ В ГЕРМАНИЯ ВИЕ ЩЕ БЪДЕТЕ ПОСРЕЩНАТИ В АКАДЕМИЯТА НА НАШИЯТ ПАРТНЬОР, И ЩЕ ОСТАНЕТЕ ТАМ ЗА ЕДНА СЕДМИЦА В КОЯТО ЩЕ ИМАМЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЕ ОПОЗНАЕМ В ЛИЧНО И ПРОФЕСИОНАЛНО ЕСТЕСТВО. ЗА ПЕРИОДА ПРЕКАРАН В АКАДЕМИЯТА СА ОСИГУРЕНИ БЕЗПЛАТНО НАСТАНЯВАНЕ + ЗАКУСКА и ОБЯД.

ПРИТЕЖАНИЕТО НА АВТОМОБИЛ НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! БЪРЗ СТАРТ ПРИ КАНДИДАТСТВАНЕ!

  • Изисквания за длъжността
    • минимум 10 месеца предишен съответен опит
    • Технически умения, сръчност , мотивация, прецизност, желание за работа
    • Завършено образование в съответната специалност - където е приложимо
    •  Мотивация за работа

    • Умение за работа както самостоятелно, така и в екип

    • ВЛАДЕЕНЕТО на НЕМСКИ език, на комуникативно/работно ниво е задължително за всички, изброени в обявата позиции
  • Владеене на език
    • Владеене на Немски език - минимум А2 ниво
  • Основни отговорности
    • Работа на смени, самостоятелно и в екип
    • Внимание в детайлите
    • Спазване на нормите за трудова безопасност
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащането на час се определя според квалификацията и владеенето на Немски език!
    • -1. ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ / ШЛОСЕРИ - СТАРТОВА ЗАПЛАТА от 12,40 € БРУТО нагоре на час + ДОПЛАЩАНЕ от 4,00 € НЕТО на час
      - 2. В и К СПЕЦИАЛИСТИ - СТАРТОВА ЗАПЛАТА от 11,72 € БРУТО  нагоре на час + ДОПЛАЩАНЕ от 4,00 € НЕТО на час - 3. ШЛОСЕРИ - СТАРТОВА ЗАПЛАТА от 11,72 € БРУТО на час + ДОПЛАЩАНЕ от 4,00 € НЕТО на час
      - 4. МОНТАЖНИЦИ на: ОТОПЛИТЕЛНИ, ВЕНТИЛАЦИОННИ, ХЛАДИЛНИ и КЛИМАТИЧНИ инсталации - СТАРТОВА ЗАПЛАТА от 11,72 € БРУТО на час + ДОПЛАЩАНЕ от 4,00 € НЕТО на час
      - 6. АСАНСЬОРНИ ТЕХНИЦИ - СТАРТОВА ЗАПЛАТА от 12,50 € БРУТО на час + ДОПЛАЩАНЕ от 4,00 € НЕТО на час
      - 7. ШПАКЛОВЧИЦИ, РАБОТНИЦИ СУХО СТРОИТЕЛСТВО - СТАРТОВА ЗАПЛАТА от 11,72 € БРУТО на час + ДОПЛАЩАНЕ от 4,00 € НЕТО на час
      -8. СТРОИТЕЛНИ ПОМОЩНИЦИ - СТАРТОВА ЗАПЛАТА от 11,15 € БРУТО на час + ДОПЛАЩАНЕ от 4,00 € НЕТО на час; Допълнително безплатно обучение в нашата академия за строителни работници.
    • КОМАНДИРОВЪЧНИТЕ са за всеки работен час от всеки работен ден от седмицата!
    • АКО ИМАТЕ ДОБРИ ПОЗНАНИЯ ПО НЕМСКИ ЕЗИК И ИМАТЕ ОПИТ КАТО Kopfführer oder Bauleiter – заплащането е различно от горепосоченото!!!
    • Осигуровки - НА БЕЗСРОЧЕН НЕМСКИ ТРУДОВ ДОГОВОР на 40 часа седмично с всички права и задължения по немското законодателство, здравни, пенсионни и социални осигуровки. Ако желаете и имате възможност да правите повече часове сте добре дошли! Средно месечните работни часове са 200 – 210 часа.
    • Допълнителни здравни осигуровки за цялото Ви семейство като частни лица поети от компанията!
    • Работни часове - около 50 часа седмично
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - Да,, с натрупване - 25 работни дни платен отпуск
    • РАБОТОДАТЕЛЯТ прави доплащания за извънреден и съботно-неделен труд
    • РАБОТОДАТЕЛЯТ изплаща: 13-та заплата, както и БОНУСИ в размер на 200 € преди Коледа и 200 € преди лятната отпуска (след изтичане на 6 месечният пробен период)
    • Настаняване - според района от 350 евро месечно нагоре - съдействие за намиране на квартира.
    • Работно облекло от Gerbert Strauss на стойност 700€, като и за всяка следваща година
    • Фирмени инструменти, екипировка и машини
    • Осигурени служебни автомобили
    • Допълнителни месечни бонуси от 57€ до 170€ (ако не сте бил болен и за добро изпълнение на поверените ви задачи)
    • Всеки работник получава при пристигането си таблет със СИМ карта за комуникация и водене на работните часове
    • Помощ с регистрация
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети и транспорт до Германия - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    •  Биография на немски език, с ясно описан опит за съответното работно място, със снимка паспортен формат прикачена към нея. При затруднения с изготвянето на сивито, можете да се обърнете към нас

    • Сертификати или дипломи, където е приложимо.