Обяви

Мениджър пекарна

  • REF: МПИ1
  • Държава: Ирландия
  • Позиция: .Мениджър пекарна
  • Месторабота:

    град в Кери

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: МПИ1

Предлагаме работа като мениджър в пекарна в супермаркет в град в област Кери в Ирландия, възможност за бърз старт. Очакваме и ново работно място освен това и в друга сладкарничка и пекарна. Съдействаме с квартира по ваше желание. Възможен целогодишен ангажимент.

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум 2 години опит като мениджър пекарна
    • Умения за ръководене на екип
  • Владеене на език
    • Силен английски
  • Основни отговорности
    • Да извършва ОТК спрямо екипа и да гарантира гладкото протичане на всички производствениоперации.
    • Да извършва инвентаризация на консумативите, да разрешава казусите с оплаквания на клиенти и да се грижи за доброто представяне на персонала.
      Да обучава служителите си и да гарантира, че всички пекари се придържат стриктно към стандартите на компанията.
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - от 35 000 до 40 000 евро годишно брутна заплата според опита

    • Осигуровки - на Ирландски договор

    • Работни часове - 40 седмично, възможни допълнителни

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск - да, с натрупване

    • Настаняване - Настаняването ще струва от 56 до 75 евро седмично, можем да съдействаме с квартира в непосредствена близост.

    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Изпратете вашата пълна и точна биография със съответният опит на Английски език на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. или през бутона за кандидатстване по-долу.