Обяви

Камериер/ка и готвач/ка - Ирландия

  • REF: СН0622
  • Държава: Ирландия
  • Позиция: Камериер/ка и готвач/ка - Ирландия
  • Месторабота:

    Област Кери

  • Тип заетост: Сезонна

Ай Би Ай Ко с удостоверение за трудово посредничество за работа в чужбина 1767 предлага работа на камериерка и готвач в 4 звезден хотел, в малък град в Ирландия.
Заплатата на камериерката е 10.50-11.00 на час. За тази позиция английският е от плюс, но не задължителен.
Готвач - трябва да владее английски на Б1 ниво, заплатата ще се уточни на базата на а ла карт опит.
Квартирата е 60 евро месечен наем, без депозит и предварително заплащане на такъв.
Офертата е подходяща и за семейство или двойка. В хотела работят и други българи, с които можем да ви свържем.
Кандидатствайте на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

    • Готвач/ка -миниму година опит, трябва да владее английски на Б1 ниво, заплатата ще се уточни на базата на а ла карт опит след интервюто
    • Камериер/ка - може и без владеене на език, но с минимум 8 месеца опит
  • Владеене на език
    • Готвач/ка - трябва да владее английски на Б1
    • Камериер/ка - може и без владеене на език
  • Основни отговорности
    • готвач/ка - работа по меню - а ла карт
    • камериер/ка - почистване на стаи и общи части
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - камериер/ка - 10.50 евро на час; готвач/ка - уточнява се веднага след интервю на базата на - опит и ниво на английски
    • Осигуровки - на ирландски договор
    • Работни часове - 40 седмично, възможни допълнителни по взаимно съгласие
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - има
    • Настаняване - 60 до 70 евро седмично
    • Храна - по време на смяна
    • Самолетни билети - разход на кандидатите

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на английски с описан сътветен опит