Обяви

Хотелски Персонал Ирландия

  • REF: DHIE1
  • Държава: Ирландия
  • Позиция: Хотелски Персонал
  • Месторабота:

    Кери

  • Тип заетост: Сезонна

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за трудово посредническа дейност в чужбина 1767 предлага сезонна работа за сервитьор/ки и камериер/ки и готвач/ки, кухненски помощници,  портиер/ки, с добър английски за работа в два малки хотела сезон 2024 за работа в Ирландия заетост на пълно работно време, младежка програма. Работодателите са с доказана коректност. Имаме изготвени книжки с информация за локацията, обекта и информация за битовите условия, които можем да споделим при кандидатстване. ОБЯВАТА Е ПОДХОДЯЩА ЗА ДВОЙКИ! Съдействаме с пътен план. Стартиране края на Фервуари.

    • Минимум година хотелиерски опит като сервоитьор блок маса и/ портиер, рецепционист, готвач или камериер
    • Желание за работа в екип
    • Дисциплина и сериозно отношение към работата
    • Владеене на език Английски на добро ниво е задължителен при рецепционистите, при сервитьори и готвачи - А2- Б1.
    • Кухненски помощници и камериери могат да работят и с минимален английски или без, според колектива
  • Основни отговорности

    В ресторанта:

    • Подреждане и отсервиране от масите, сервиране на напитки, понякога храна, работата е на бюфет и а ла карт.
    • Настаняване и обгрижване на гостите Почистване на района на ресторанта

    Камериерски отдел:

    • Почистване на стои и общи помещения

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане -от 12.75 евро бруто на час за камериер/ки, портиер/ки и сервитьор/ки и рецепционисти.  Готвачи- от 14 - 17 евро на час, допълнително увеличение се договаря според ниво на английски и според кулинарен опит.
    • Осигуровки - на ирландски договор
    • Работни часове - минимум 35 до 45 часа седмично
    • Работни дни седмично - 5 дни седмично
    • Платен Отпуск
    • Настаняване -69.90 евро седмичен наем, удържа се от заплатата
    • Храна - минимум по време на смяна
    • Самолетни билети - разход на кандидата
  • Необходими документи за кандидатстване
    • CV на Английски с описан опит за едната от двете зададени позиции и препоръки, ако има такива на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.