Обяви

Козметичен терапевт

  • REF: КИЕ1
  • Държава: Ирландия
  • Позиция: Козметичен терапевт
  • Месторабота:

    Корк, Дъблин и др.

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: КИЕ1

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за трудов посредничество в чужбина 1767, предлага работа за дерматологични терапевти в Ирландия. Компанията е бизнес, който се разширява и търси опитни козметични терапевти, които да се присъединят към екипа им в Ирландия. Те разполагат с позиции както на пълно работно време, така и на непълно работно време. Правилният кандидат ще бъде трудолюбив, уверен, приятелски настроен и страстен за постигане на целите на клиентите и постигане на резултати. Те представляват място от медицински клас, работи се с cynosure elite plus лазерна машина и машината Icon Ipl Rejeuva Pen и микротоково устройство Caci, процедури за лице Hydra и други процедури. Опции за работа:

Пълно работно време, Постоянна работа
На половин ден - постоянна работа

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум 3 години опит в красотата
    • CIBTAC/CIDESCO/ITEC квалификации
    • Опит в модерни козметични процедури е предимство
    • Динамична и шампанска личност
    • Страстен и уверен в работата с пациентите
  • Владеене на език
    • Английски Б2 ниво
  • Основни отговорности
    • Масаж
    • Скенер за кожа Oserve 520
    • Разширено лечение
    • Лазерна епилация
    • Ipl лазер за лице и фракционен лазер
    • Съдови лечения
    • Пигментация на кожата
    • Подмладяване на кожата
    • Микронидлинг
    • caci процедури за лице
    • Alumier пилинг на кожата
    • Мурад - усъвършенствана грижа за кожата
    • Мезотерапия
    • Дермапланинг
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Добри стартови условия на заплащане - ще бъдат потвърдени след интервюто въз основа на вашия опит и квалификация

    • Осигуровки на ирландски трудов договор

    • Работни часове на седмица - 39 гарантирани, допълнителни часове налични след първите три седмици, въз основа на представянето

    • Работни дни в седмицата - 5, в последствие по взаимно желание може и 6.

    • Платен отпуск

    • Настаняване - ще ви помогнем да се установите и според кандидатурата да договорим допълнителни условия въз основа на вашия профил и умения

    • Транспорт до Ирландия - поема се от кандидата

    • Ползи -Осигурена униформа, Конкурентно ниво на заплащане, Паркинг
      Гарантирани часове, Възможност за обучение както на място, така и в централата на компанията, което ще ви позволи да разширите опита си, добавяйки към портфолиото си нови умения и сертификати.

    • Възможност за работа с изключителни марки и техника.

    • Достъп до лечение и процедури с отстъпка

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Автобиография на английски със снимка в паспортен формат и ясно посочен козметичен/дерматологичен опит и образование.
    • Сертификати и дипломи за позицията.
Още в тази категория: « СПА терапевт Норвегия