Обяви

СПА терапевт Норвегия

  • REF: SPA12NO

Предлагаме работа като СПА терапевти. Период на договор 1.3 – 30.11.23 Работата ще бъде основно масаж и терапия, но част от времето ще трябва да помагате с почистването в СПА центъра като камериер почистване на общи части.. Възможно е удължаване по взаимно съгласие до 15.12, тъй като те ще е нужно и цялостно почистване и инвентаризация на СПА центъра за дните след затваряне на хотела 12.12 и още 3 дни. Това е по взаимно решение като опция за допълнителни работни часове.

В селото има около 240 жители и повечето от тях са заети в туризма. Не е необходимо да имате опит от хамам, но трябва да сте склонни да изпробвате това и да работите и в този вид спа (мокро и топло). Процедурите ще се извършват предимно през уикендите, тоест петък – събота – Неделя, понякога и в четвъртък. За първата част на ноември има резервирани процедури почти всеки ден. Би било плюс ако може да работите до 10 часа за един ден. Работното време е 5 дни в седмицата, а половината ден в четвъртък ще бъде насочен за работа с пералнята - предимно, хавлии и т.н. Част от работата на всички терапевти е почистване и санитаризация на СПА зоната.

Срок на договора 1.3 – 30.11.23 ако помагате при почистването на пух.Изпитателен срок: 2 седмици
185,16 NOK
154 часа на пълен месец

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум 3 сезона предишен сходен опит
    • Умения за работа с гости
    • Сериозно отношение и дисциплина
  • Владеене на език
    • Английски или норвежки Б1 ниво
  • Основни отговорности
    • Предоставяне на  уелнес терапии и масажни процедури по зададени стандарти
    • Спазване на хигиенните стандарти и да спазва правилата за здраве и безопасност;
    • Поддръжка на оборудването, боравене с продукти за терапия
    • Работа в СПА рецепцията и съставяне насписъци за терапия
    • Предлагане и популяризиране на продукти на дребно или допълнителни
      продажби и изготвяне на промоции на продукти.
    • Комуникация с мениджмънта по всички възникнали казуси;
    • Почистване на СПА зоната и басейна;
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане -

      198,65 – 201,45 – 208,65 NOK  на час (в зависимост от опита диплом и сертификати)
      Индексиране на заплатата  от май или юни, когато бъдат готови новите тарифи
      Гарантирани са 154 работни часа на пълен месец

      Timebank: ДА
      Timebank означава, че договорът се основава на средно изчисление на нормалните работни часове и часовете се „добавят“ в Timebank. Това означава, че допълнителните часове се изчисляват за период от няколко месеца. Допълнителните часове се изчисляват като сумираните действително отработени часове през периода минус сумираните нормални часове за този период. Ако тази сума е положителна, това означава, че тези часове са допълнителните часове и ще бъдат платени на служителя според нормалната заплата на час. Ако крайната сума е отрицателна, няма да ви бъдат приспаднати никакви плащания.
      Времеви период 1: март - юни
      Времеви период 2: юли – септември
      Времеви период 3: октомври – ноември
      Добавки за вечер, почивни дни и нощувки плюс обувки според тарифата

    • Допълнителните часове се основават на доброволно споразумение и намерение със служителя и ще бъдат компенсирани в края на периода на времевата банка с нормално заплащане на час
      Извънредният труд се заплаща с +50% върху почасовото възнаграждение при работа повече от 12,5 часа в един ден или повече от 54 часа в една седмица. Извънредният труд се заплаща към допълнителните часове в същия ден. Извънредният труд и броят на тези часове се приемат само когато това е наредено от мениджъра или одобрено предварително. Съгласно норвежкото законодателство се прилагат определени ограничения за извънреден труд. Вижте също приложението относно работното време. Нормалното работно време е 8 – 10 часа на ден, 5 – 6 дни в седмицата.
      Допълнителна пенсия OTP: В допълнение към общата пенсия за възрастни, натрупана от норвежкото правителство, UNICjob ще плати +2% допълнително на норвежки пенсионен фонд. Това се изчислява като 2% от вашата брутна заплата в допълнение към вашата заплата и се инвестира в капиталови фондове (фондов пазар) съгласно норвежките закони за заплатите и се съхранява там, докато достигнете 67-годишна възраст, където увеличената стойност ще ви бъде изплатена като месечни допълнителни пенсионни плащания. Тези средства се съхраняват в контролирани и защитени от правителството финансови институции.
      Примерът за изчисляване на заплата се основава на работа на пълен работен ден за цял месец. Данъкът се изчислява по фиксирана данъчна ставка (PAYE-система, 25% за сезонни работници). В Норвегия също така не е задължително да изберете различна данъчна система, базирана на общата норвежка данъчна система
    • Осигуровки - на трудов договор.
    • Работни часове - 154 месечно, възможни допълнителни по взаимно съгласие и според заетост.
    • Работни дни седмично - 5.
    • Отпуск - стандартен, с нартрупване.
    • Настаняване - Местата за настаняване са с опции по избор на работника:
      1. в съседство на хотела с единична спалня със собствено бюро и дрешник, обща баня с още една стая. Включен достъп до обща кухня в къщата, която се споделя с други, 3400 NOK + 140 NOK за Wifi на месец. Общо около 3540 NOK
      2., в съседство с хотела. Едноместна стая с бюро, гардероб, телевизор и мини-хладилник, обща баня/WC в коридора. Без достъп до кухня. NOK, общо 4200 NOK на месец, включително 3 хранения всеки ден.
      3.: За двама души или двойка също е възможно да имате частен апартамент с две спални, самостоятелна кухня, баня и всекидневна на 4500 NOK на човек. Новопостроен през 2022 г.
    • Осигурени униформи, но трябва вие да си осигурите добри и подходящи работни обувки
    • Храна - според избраният от вас вариант, храна може да получавате и от столовата при 33,24 NOK на хранене (малка промяна в цената ще следва с новите тарифи през май/юни), или да си купувате самостоятелно
    • Самолетни билети -Транспортът до и от работното място се заплаща от работника. Нашият партньор може да ви помогне да планирате пътуването си при одобрение по най-рационалния начин и също така да резервира и закупи билети, по ваше желание.

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на английски или норвежки с ясно описан СПА опит, илли линкдин профил тук, или на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.