Обяви

Майстори фаянс и теракота

  • REF: TINO1
  • Държава: Норвегия
  • Позиция: Майстори фаянс и теракот
  • Месторабота:

    Тронхайм и др.

  • Тип заетост: Сезонна

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за извършване на трудово посредническа дейност в чужбина 1767 предлага работа на майстори фаянс и теракотa с опит, кратки и дългосрочни договори според вашето представяне и предпочитания.

  • Изисквания за длъжността
    •  да имате сходен опит с фаян, плочки поне 2 години.

    • Умение да работите самостоятелно и ориентирани към качеството в работата.

    • Готовност да работите в група и самостоятелно
  • Владеене на език
    • Английски А2-Б1 ниво
  • Основни отговорности
    •  работа по изграждане на бани, санитарни възли и под

    • работа по разнообразни проекти на различни места

    • работа  на зададен проект

    • спазване на стандартите за качество и времеви рамки

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплата - регулирана според новите разпоредби за електротехници в Норвегия, валидни от септември 2022 г. - Основна заплата: 260-270 норвежки крони на час.

    • Осигуровки - на норвежки договор

    • Работни часове - 37 до 45 седмично

    • Работни дни седмично - 5 до 6

    • Отпуск - да

    • Настаняване - -самостоятелни жилища със самостоятелни стаи. Около 2500 крони - цена месечно приспадане от заплата.

    • Напълно оборудвана кухня за приготвяне на храна.

    • Храна - не е включена

    • Билети или транспорт до Норвегия - Възстановяване на сумата за полет ДО Трондхайм. До максимум 200 евро. Препоръчваме да пътувате с кола. Работодателят ще покрие всички пътни разходи за кола.

  • Необходими документи за кандидатстване
    • CV на английски или линкдин с ясно посочен опит като монтажнk фаянс и теракотa