Обяви

Водопроводчици

  • REF: ВХ1
  • Държава: Холандия
  • Позиция: Водопроводчици
  • Месторабота:

    Различни градове

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: ВХ1

Предлагаме работа на майстори водпроводчици в Нидерландия / Холандия БЕЗ КОМИСИОН. Обектите са в жилищно строителство и промишлеността - инсталации в административни сгради, болници и училища

    • Работен опит като водопроводчик в комунална сфера от поне 1 година

    • Притежание на VCA или желаение да придобиете VCA

    • кола и шофьорска книжка
    • Един на двама е нужно да владее работен немски или английски език
  • Основни отговорности

    В обществените сгради работата се състои в:

    • Разгръщане на тръби
    • Поставяне на всички тръби (медни и стоманени)
    • Монтиране и довършване на санитарни помещения, газови, водни и централни отоплителни инсталации
    • Свързване на водни помпи
    • Работа в котелно помещение (работа с дебелостенно централно отопление

    В жилищните сгради и къщи:

    • Монтиране и довършване на санитарни съоръжения, газ, вода и централно отопление

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплата от 600,00 € до 635,00 € нетно на седмица старт
    • Осигуровки - колективни Нидерландски договори с ABU и NBBU за временно наетит служители
    • Работни часове - 40 седмично, възможни допълнителни
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск
    • Настаняване - Безплатно
    • Храна - не е осигурена
    • Транспорт до Холандия - поема се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване

    Биография с ясно описан опит като водопроводчик, по възможност на английски или немски със снимка паспортен формат