Обяви

Електротехник

  • REF: ЕЛХ1
  • Държава: Холандия
  • Позиция: Електротехник
  • Месторабота:

    Различни градове

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: ЕЛХ1

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за извършване на трудово посредническа дейност в чужбина номер 1767 предлага работа на ел. техници работа в жилищно строителство в Холандия.

  • Изисквания за длъжността
    • Предишен опит като електротехник
    • Притежаване на VCA или желание за придобиване
    • Шофьорска книжка;
  • Владеене на език
    • Разбираем немски или английски език
  • Основни отговорности
    • Разгръщане и инсталиране на цялостна система
    • Свързване и финализиране на ключове, светлинни точки и стенни контакти съгласно NEN-3140
    • Работа с кабелни корита (над окачен таван) и окабеляване за данни и сигурност
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплата от 525,00 € до 625,00 € нетно на седмица старт

    • Осигуровки - колективни Нидерландски договори с ABU и NBBU за временно наети служители

    • Работни часове - 40 седмично, възможни допълнителни

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск

    • Безплатно настаняване, по стандарти съобразени с нидерландското законодателство (SNF сертификат)

    • Инструменти

    • Храна - не е осигурена

    • Транспорт до Холандия - поема се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография по възможност ан английски с ясно описан съответен опит и снимка паспортен формат