Обяви

Бетонджия

  • REF: БЕХ1
  • Държава: Холандия
  • Позиция: Бетонджия
  • Месторабота:

    Различни локации

  • Тип заетост: Сезонна
  • REF: БЕХ1

Работа в изграждането на нашите инфраструктурни обекти като пътища, мостове и естакади в Холандия, Нидерландия.

  • Изисквания за длъжността
    • Работен опит като бетонджия

    • Притежавате VCA или да желаете да придобиете VCA

  • Владеене на език
    • Разбираем немски или английски език
  • Основни отговорности
    • Изработване на бетонни конструкции за жилищни сгради и водопроводни съоръжения
    • Инфраструктурна работа
    • Поставяне на елементи
    • Изпълнение и обработка на бетон и (всички видове кофраж)
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплата от 520,00 € до 580,00 € нетно на седмица старт

    • Осигуровки - колективни Нидерландски договори с ABU и NBBU за временно наети служители

    • Работни часове - 40 седмично, възможни допълнителни

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск

    • Безплатно настаняване, по стандарти съобразени с нидерландското законодателство (SNF сертификат)

    • Инструменти

    • Храна - не е осигурена

    • Транспорт до Холандия - поема се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография по възможност ан английски с ясно описан съответен опит и снимка паспортен формат
Още в тази категория: « Водопроводчици Електротехник »