Обяви

Пом. готвач

  • REF: LC1
  • Държава: Норвегия
  • Позиция: Пом. готвач / Пом. кухня
  • Месторабота:

    Остров близо до Трондхайм

  • Тип заетост: Сезонна
  • REF: LC1

Помощни кухня или пом. готвач за готвене на непретенциозна храна в ресторант на остров в Норвегия. Безплатен транспорт до и от работа. Работа в кухнята с други готвачи като помощ в кухнята, рязане на зеленчуци, приготвяне на семпла храна и затопляне на предварително произведени продукти. Ресторантът предлага много местна риба, миди, дивеч, местна овца и говеждо месо
меню. Местоположението е точно на брега на морето с постоянно пристигащи лодки с туристи.

    • Минимум 8 месеца опит в ресторант или заведение за бързо хранене
    • Сериозно отношение
    • Умение за работа в екип
    • Готовност за работа във всички звена в кухнята
  • Владеене на език
    • Английски А2-Б1 ниво
  • Основни отговорности
    • Работа в кухнята с други готвачи като помощ в кухнята.
    • Рязане на зеленчуци, приготвяне на семпла храна и затопляне на предварително произведени продукти.
    • Ресторантът предлага много местна риба, миди, дивеч, местна овца и говеждо месо, работи се по
      меню.
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 210 НОК
    • Осигуровки и 2 % пенсионен фонд
    • 40 % overtime
    • Работни часове - 154 на месец гарантирани
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - 10.2 %, изплащат се след приключване на договор
    • Настаняване - 3 000 крони на месец, , Настаняване в близък апартамент (25кв.м), който е със самостоятелна спалня, кухненски бокс, санитарен възел, телевизор и интернет
    • Храна - организира се в кухнята на квартирата, а хранителните продукти се купуват от местния магазин на 50м
    • Самолетни билети до Норвегия - можем да съдействаме с приспадане от първа заплата.

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на английски със съответен опит и скорошна снимка паспортен формат към нея. Кандидатсвайте тук чрез бутона или на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.