Обяви

Готвачи (всички категории)

  • REF: CHAT1
  • Държава: Австрия
  • Позиция: Готвачи (всички категории)
  • Месторабота:

    Тирол и район

  • Тип заетост: Сезонна

Предлагаме работа на готвачи за работа основно в хотели, но и ресторанти в Ирландия всички категории:

комис
деми
шеф де парти
сю
главни готвачи
сладкари/ пекари

Заплатите ще бъдат уточнени в зависимост от вашият опит и степен на владеене на език. Тук ще публикуваме САМО стартовите такива, Пълна и точна разбивка ще получите след интервю. Предлагаме също така обучение на място, както в занаята, така и куросве по немски, които се поемат от наш доверен партньор.

  • Изисквания за длъжността
    •  Опит в Европейска кухня - минимум 8 месеца

    • Желание за развитие

    • Добра етика и способност за работа в екип

    • Английски минимум А2 ниво, по възможност Б1 или немски минимум А2 (работно) ниво
  • Основни отговорности
    •  Работа в динамична атмосфера

    • Работа в екип

    • Приготвяне предимно на а ла карт поръчки

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли

    Заплащане: Според категориите готвач:

    • комис - 1450 - 1700 евро на месец според опит
    • деми -1600  до 1850 евро на месе според опит
    • шеф де парти - от 2250 на месец  бруто нагоре, СПОРЕД ОПИТА , както и типа място, подлежи на индивидуално уточнение с всеки кандидат
    • Сю шеф, Главен, пекари и сладкари - точното възнаграждение се уточнява според опит, локация, тип обект, нивата на заплатите са високи и с тенденция за растеж
    • Осигуровки- Да, стандартен договор
    • Работни часове- Заплатите в обявите са зададени на базата на 40 часовата работна седмица. Допълнителните часове се уочняват с работодателя след интервюто.
    • Работни дни седмично-5 дни седмично
    • Отпуск- Стандартен платен годишен отпуск
    • Настаняване-безплатно, в самостоятелна стая, обикновено и самостоятелен санитарен възел в близост до работните места
    • Храна-По време на смяна
    • Самолетни билети- Плащат се от работника
  • Необходими документи за кандидатстване
    •  Биография на английски или немски език с точно описан опит и снимка паспортен формат, или линкд ин

    • Препоръки на Английски биха били силно препоръчителни

    • Диплома или сертификат по кулинария (не са задължителни, но биха могли да бъдат във Ваш +)

    Кандидатствайте чрез бутона, или на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Още в тази категория: « Готвачи - a la carte Пом. готвач »