Съдействаме за намиране на работа на хора в неравностойно положение

  • REF: СРИ1
  • Държава: България
  • Позиция: За хора в неравностойно положение
  • Месторабота:

    Варна и североиюточен регион

  • Тип заетост: Сезонна
  • REF: СРИ1
Публикувана в Всички

Търсите работа? Ако сте между 18 и 29 години, без образование или професия, с ТЕЛК или сте над 55 години, ние като участници в европейски проект и нашите партньори - сдружение "Развитие и интеграция " помагаме на хора в неравностойно положение за реализиране на пазара на труда напълно БЕЗПЛАТНО. Предлагаме професионално изготвяне на трудова автобиография, инструктаж и обучение за намирането на подходяща работа. Свържете се с нас за повече информация на: 0885017047

    • 2 имена, телефонен номер и по възможност електронна поща, ако нямате - не е проблем
  • Владеене на език

    не се изисква

  • Основни отговорности

    Работа в хотели и цехове

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - според позиция и обект, коректност
    • Осигуровки
    • Работни часове - 40 седмично
    • Работни дни седмично
    • Отпуск

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Име и контактни данни