Обяви

Работа за Всички

  • REF: RV1
  • Държава: България
  • Позиция: Работа за всички
  • Месторабота:

    Варна и регион

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: RV1
Публикувана в Всички

Щастливи сме да обявим, че сключихме договор за предоствяне на безвъзмездна финансова помощ с Министерство на труда и социалната полити за изпълнение на проект, финансиран по Програма „Развитие на човешките ресурси“ 2021-2027!

Ето и малко информация за проекта:

Проект № BG05SFPR002-2.005-0047 „Активно приобщаване и достъп до заетоста на хора в неравностойно положение в гр. Варна”

Бенефициент: Сдружение „Развитие и интеграция“ в партньорство с Ай Би Ай

Обща стойност: 320 854.71 лв., от които 272 726.50 лв. европейско и 48 128.21лв. национално съфинансиране.

Начало: 01.04.2024 г.

Край: 01.10.2026 г.

Сдружение „Развитие и интеграция“ е бенефициент по проект BG05SFPR002-2.005-0047 „ Активно приобщаване и достъп до заетоста на хора в неравностойно положение в гр. Варна”. Проектът е финансиран по процедура за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05SFPR002-2.005 „ Активно приобщаване и достъп до заетост на хора в неравностойно положение“ по Програма „Развитие на човешките ресурси“ 2021-2027, съфинансирана от Европейският социален фонд. Основнита цел на процедурата е повишаване качеството на живот, насърчаване на социалното включване и интегриране в обществото на групите в неравностойно положение чрез подобряване достъпа им до пазара на труда в гр. Варна.

Проектът е предназначен да се справи със системните бариери, пред които са изправени няколко групи в неравностойно положение на пазара на труда, като е насочен конкретно към безработни млади хора в домове за настаняване, безработни младежи до 29 г., тези над 50 г. и лица с трайни увреждания. Като предоставяме персонализирана подкрепа, ние се стремим да преодолеем пропастта между тези общности и възможностите за устойчива заетост.

Общият брой на представителите на целевата група, които ще участват в проекта са 90, от които поне 10 ще бъдат със сключен договор за наемане на работа или самонаемане по време или след края на проекта.

"Работа за Всички" помага на безработни младежи, хора над 50 години, хора с трайни увреждания, лица с ниско образование и мигранти да намерят устойчива заетост. Присъединете се към нашия проект и получете персонализирана подкрепа за вашата кариера.

Нашият проект е насочен към преодоляване на системните бариери пред различни уязвими групи в трудовия пазар на Варна. Ние помагаме на безработни младежи, хора над 50 години, хора с трайни увреждания, лица с ниско образование и мигранти да намерят устойчиви възможности за заетост.

✅ Какво предлагаме:

Персонализирани планове за активиране

Лични кариерни съветници

Мотивационни обучения и психологическа подкрепа

Връзка с потенциални работодатели

? Присъединете се към нас и направете първата крачка към новата си кариера! ?

#РаботаЗаВсички #Варна #Кариера #Заетост #Подкрепа

  • Изисквания за длъжността
    • Желание за работа
    • Първо, фамилно име и телефон
  • Владеене на език

    Не е задължително

  • Основни отговорности
    • Според сектор на работа
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - според тип работа и сектор
    • Осигуровки
  • Необходими документи за кандидатстване
    • Данни за контакт