Обяви

Медицински сестри с по-слаб немски

  • REF: 16714022019MEDDE
  • Държава: Германия
  • Позиция: медицински сестри
  • Месторабота:

    Северна Бавария

Публикувана в Здравеопазане

За домовете за стари хора в Горна Бавария търсим медицински сестри с B1 сертификат за владеене на Немски, след вдигане на нивото, можем да ви търсим места в много профилни здравни заведения, според вашите предпочитания и ценз. Съдействаме и с професионално признаване на дипломите ви. Професионалното признание се изисква от нас в Регионалния съвет на Горна Бавария. Ако трябва да се държи изпит за знанията, той може лесно да се организира в 2 дати в определено от нас време. Само в случай,че професионалното признаване не бъде издадено автоматично.

  • Изисквания за длъжността
    • Опит като мед сестра
  • Владеене на език
    • Немски на В1 ниво, или близко до него
  • Основни отговорности
    • Обгрижавне на възрастни хора
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - Заплата без професионално признаване на дипломите от 2000 € бруто месец, плюс надбавки, вариант за заплата с професионално признание от 2500-2800 € бруто, плюс надбавки.

      или 10.55 € / час заплата плюс 2, - € / час освобождаване от данъци и безплатно настаняване.

    • Общата заетост достига 35 часа / седмично приблизително 1,500, - € нетно плюс безплатно настаняване.

    • След признаването на дипломите ви ставката е 11,58 € на час заплата и 4,50 € / ч освобождаване от данъци плюс безплатно настаняване.

    • Осигуровки - на Немски договор
    • Работни часове - около 40 часа седмично
    • Работни дни седмично - 5 дни седмично, на смени
    • Отпуск - да, с натрупване
    • Настаняване - между 200 до 370 евро месечен наем, според типа квартира
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биографиа на Немски език със снимка паспортен формат
    • Дипломи, преведени с апостил (за да можем да ви предложим на място по-добре платен вариант, след засилване на Немския)