Обяви

медицинско-технически лабораторен асистент (MTA)

  • REF: 31072018ММЕГЕ
  • Държава: Германия
  • Позиция: медицинско-технически лабораторен асистент (MTA)
  • Месторабота:

    Град или регион Лайпциг

Публикувана в Здравеопазане

Търсим медицинско-технически лабораторен асистент (MTA) за работа в клиника.

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум 2г. предишен опит
    • Знания при боравене с лабораторно оборудване, хистология, цитология, хематология, микробиология, готовност за работа на 2 смени при нужда.
  • Владеене на език
    • Немски на поне Б1 ниво
  • Основни отговорности
    • Боравене с лабораторно оборудване, хистология, цитология, хематология, микробиология
    • Работа на разделни смени при нужда
    • Работа в екип
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 1500-1800 € нето на месец, след данъци и осигуровки основна заплата, или 11 до 12 евро бруто на час
    • Осигуровки - на немски трудов договор
    • Работни часове - 37-38 седмично,  допълнителните часове се заплащат отделно
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - стандартен платен годишен отпуск
    • Настаняване - 100 евро месечен наем за стая
    • Храна - осигурена на смяна, или с добавки
    • Самолетни билети - единствения ви разход при одобрение

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с ясно описан опит като асистент-лаборант и снимка паспортен формат към нея
    • Сканирана диплома