Обяви

Автомеханик

  • REF: ХУ5
  • Държава: Германия
  • Позиция: Автомеханик
  • Месторабота:

    Нюрнберг

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: ХУ5

Предлагаме работа за автомеханици в Германия, основно в район Нюрнберг и в града. Услугите ни са БЕЗ КОМИСИОН към Вас, търсещите работа под каквато и да е форма!

  • Изисквания за длъжността
    •  Завършено автотехническо образование

    • Опит

    • Мотивация за работа

    • Умение за работа както самостоятелно, така и в екип

  • Владеене на език
    • А2-Б1 или 2,5, разговорно ниво на немски
  • Основни отговорности
    • ремонт и поддръжка на камиони и тежкотоварни мпс-та
    • сервизиране
    • следене на сигурността
    • работа в екип и самостоятелно
    • внимание в детайлите
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - 2350 евро, на 168 часа/месец 22 дни в месеца, в зависимост от данъчна категория, възможни допълнителни бонуси. На час заплащането е 11,22 € бруто / час + 48 € нето добавки на ден

    • Осигуровки -на немски трудов договор, с пенсионни и здравни осигуровки по немското законодателство

    • Работни часове - 42 седмично; възможни допълнителни; Извънредните часове се заплащат с 25 % надбавка

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск - да, с натрупване според типа договор

    • Настаняване - 400-450 евро месечно

    • Храна - не е осигурена

    • Самолетни билети или транспорт до Германия - не са осигурени

    • Офертата е БЕЗ КОМИСИОН

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски език, с ясно описан опит като автомеханик със снимка паспортен формат прикачена към нея. При затруднения с изготвянето на сивито, можете да се обърнете към нас
    • Сертификати или дипломи за автомеханик профил са от много голям плюс, както и препоръки, ако имате такива