Обяви

Механик на камиони, строителни / селскостопански машини

  • REF: AUYOHU1020
  • Държава: Германия
  • Позиция: Механик на камиони, строителни и селскостопански машини
  • Месторабота:

    Бавария и други райони

Предлагаме работа на механик на камиони и строителни / селскостопански машини.
? Искате ли да получавате повече от 2450 евро нето като Механик на камиони и строителни / селскостопански машини в Германия основна заплата при 40 часа седмично, отделно заплащане с бонус при допълнителни часове? Необходими са знания по немски език на работно ниво.

  • Изисквания за длъжността
    •  Завършено автотехническо образование

    • Минимум 16 месеца предишен опит като механик на авто и слескостопански съоръжения

    • Мотивация за работа

    • Умение за работа както самостоятелно, така и в екип

  • Владеене на език
    • А2 или 2,5, разговорно (работно) ниво на немски
  • Основни отговорности
    •  ремонт и поддръжка на камиони, строителни, селскостопански, трактори, комбайни и тежкотоварни мпс-та

    • сервизиране

    • следене на сигурността

    • работа в екип и самостоятелно

    • внимание в детайлите

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - Заплатата за тази длъжност е 2450 евро нето за 168 отработени часа на месец
    • Възможност за извънреден труд с допълнително заплащане от 25%
    • Възможност за авансови заплащания
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - 42 седмично
    • Работни дни седмично - 5
    • Платен отпуск
    • Настаняване - около 350 евро месечно
    • Храна - можете да си закупите от дневните добавки
    • Самолетни билети или транспорт до Германия - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    •  Биография на немски език, с ясно описан опит като автомеханик  и механик на селскостопански и строителни МПС със снимка паспортен формат прикачена към нея. При затруднения с изготвянето на сивито, можете да се обърнете към нас.

    • Сертификати или дипломи за автомеханик профил са от много голям плюс, както и препоръки, ако имате такива

    Изпратете профила си чрез бутона за кандидатстване по-долу или на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.