Обяви

медицински сестри

  • REF: МЕДВЕ0520
  • Държава: Великобритания
  • Позиция: медицински сестри
  • Месторабота:

    Работим с локации в цялата страна

Публикувана в Здравеопазане

Предлагаме работа за медицински сестри с регистрация и пин във Великобритания, или със сертификати, за да работи в старчески домове във Великобритания. Ние можем да осигурим постоянна заетост на пълен работен ден с дългосрочни договори. Заплатата се основава на опита, като започва от £ 17,00 на час нагоре.

  • Изисквания за длъжността
    • дипломи и сертивикати
    •  валиден NMC сертификат

    • да сте ориентирана към нуждите на пациента

      Досегашният опит от работата в дома за престарели не е от съществено значение.

  • Владеене на език
    • Английски на В1 ниво и нагоре
  • Основни отговорности
    • Извършване на нужните грижи и точно водене на записи.

    • Разработване на индивидуализирани планове за грижи.

    • Осигуряване на достъп физическите, емоционалните и социалните нужди на  пациентите.

    • Предоставяне на грижи, които насърчават избора, достойнството и уважението.

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплата - Водещата заплата, започва от 17 GBP на час бруто

    • Стандартен данък и осигуровки според законодателството във Великобритания

    • Работно време на седмица - 40 до 45 часа

    • Работни дни на седмица - 5 до 6

    • Платен годишен отпуск

    • Настаняване - осигурено

    • Храна - не е осигурена

    • Платени добавки - handovers

    • Бонуси

    • Транспорт от България, или локацията ви до работодателя -  единственият ви разход, заедно с регистрацията в NMC

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Моля, изпратете вашето сиви и дипломи на английски на адрес: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. или просто използвайте бутона „кандидатствай“ под обявата.
Още в тази категория: « зьболекар Лабораторен техник »