Обяви

Лабораторен техник

  • REF: LABDEHU1
  • Държава: Германия
  • Позиция: Лабораторен техник
  • Месторабота:

    Лаупхайм

Публикувана в Здравеопазане

Допълнителна информация

Говорите ли немски и / или английски?
Имате ли опит като химик, лаборатория, фармацевт, биолог? Компанията предлага атрактивно заплащане, безсрочен трудов договор, социални осигуровки според немското трудово право;-защитно работно облекло, качествени уреди и инструменти;
Предлагаме работа в Германия като лабораторен техник. БЕЗ КОМИСИОН.

  • Изисквания за длъжността
    • минимум 6 месеца опит
    • готовност за 12 месечен договор
  • Владеене на език
    • Немски или Английски на В2 ниво
  • Основни отговорности
    •  Съвместимо с GMP прилагане на процеси на синтез и пречистване на био-фармацевтични активни съставки
    • Работа на хроматография и филтриращи системи в лабораторията
    • Извършване на аналитични контроли в процеса, като проводимост, стойност на рН или фотометрично определяне на протеин
    •  Въвеждане на резултатите от измерването в системата
    • Работа със SAP
    • Поддържане на лабораторната организация и функционалност на техническите устройства
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплата при 168h / 22T: приблизително 2500 EUR нето на месец
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - 168 на месец
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - да, с натрупване, коло 25 дни годишно
    • Настаняване  - oсигурена квартира от работодателя, самостоятелни стаи с W-Lan
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети или транспорт до Германия - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография или линкд ин профил на немски или английски тук, чрез бутона за кандидатстване или на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.