Обяви

пицар

  • REF: ПИИР1
  • Държава: Ирландия
  • Позиция: пицари
  • Месторабота:
    • Дъблин и район

Предлагаме работа като пицари в място тип бърза закуска, целогодишен договор, приемат се кандидатури на семейства и двойки. Без възрастови ограничения.

  • Изисквания за длъжността
    •  умение да работите бързо в динамична обстановка

    • опит в заведения за бързо хранене или хранителни магазини е от плюс, но не задължителен

    • опит в правене на пица без полуфабрикати

    • опит в правене на сосове за пица

    • завършено средно образование

    • Българско или европейско гражданство

  • Владеене на език
    • Английски на поне работно ниво
  • Основни отговорности

    Според поръчките на клиентите освен на пица секцията работата се състои в:

    • работа на пещ
    • приемане и сдаване на поръчки
    • почистване на работната ви секция и приемане на стока
    • правене на пица и сосове по рецепта
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - от 10,90 евро на час брутно нагоре според опита, владеене на език и типа обект

    • Осигуровки - на Ирландски договор

    • Работни часове - 39 седмично, възможни допълнителни часове

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск - с натрупване

    • Настаняване - 75 до 100 евро седмичен наем, съдействаме с квартира

    • Храна - с отстъпка на всички продукти

    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография със снимка паспортен формат и поисан опит като пицар можете да пуснете през бутона за кандидатсване или на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.