Обяви

Пекар за работа в петзвезден хотел в Ирландия

  • REF: ПЕИР1
  • Държава: Ирландия
  • Позиция: пекар
  • Тип заетост: Сезонна

Предлагаме работа като пекар в петзвезден хотел в Ирландия, възможност за бърз старт. Очакваме и ново работно място освен това, в пекарна. Съдействаме с квартира по ваше желание. Възможен целогодишен ангажимент, но под въпрос.

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум 2 години пекарски опит на ниво ресторант.
  • Владеене на език
    • Английски на минимум средно ниво
  • Основни отговорности
    • Печене на хляб по зададени рецепти
    • Кроасани, дениши,  сладки, соленки и гризини
    • Умеене за работа в малък екип и самостоятелно
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - от 23 000 до 26 000 евро годишно брутна заплата според опита
    • Осигуровки - на Ирландски договор
    • Работни часове - 39, възможни допълнителни
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - да, с натрупване
    • Настаняване - Настаняването ще струва от 50 до 75 евро седмично, можем да съдействаме с квартира в непосредствена близост.
    • Храна - по време на смяна
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Изпратете вашата пълна и точна биография с описа опит като пекар на Английски език на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. или през бутона за кандидатстване по-долу.
Още в тази категория: « пицар кухненски помощник »