Обяви

Автомобилен електротехник- Германия

  • REF: AVTODEHU1
  • Държава: Германия
  • Позиция: Автомобилен електротехник
  • Месторабота:

    Бавария

Предлагаме работа на автомоболиен електро техник в Германия на немски договор, БЕЗ КОМИСИОН.

  • Изисквания за длъжността
    • минимум година опит като авто ел. техник
    • сериозно отношение
    • Внимание: Готовността за работа на три смени е от съществено значение!
  • Владеене на език
    • Немски поне 3.0/5 или А2 ниво
  • Основни отговорности
    • Поддръжка на електрическите системи в производството на превозни средства
    • Монтаж и демонтаж на електрически компоненти
    • Диагностика и отстраняване на грешки, предимно чрез таблет
    • Електронна диагностика с помощта на контролни блокове
    • Обучението за използване на електронни и хибридни автомобили е гарантирано, предишните знания са предимство
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - Заплащане на 168h / 22T: приблизително 2450-2600 EUR нето на 22 работни дни
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - 42 седмично
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск около 25 дни платен годишен отпуск
    • Настаняване - около 350 евро месечно
    • Възможност за извънреден труд с допълнително заплащане от 25%
    • Авансови заплащан
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети или транспорт до Германия - разход на кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Линкед ин профил или автобиография на немски език чрез бутона на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.