Обяви

майстори гипсокартон

  • REF: ГИПХУ1
  • Държава: Холандия
  • Позиция: майстори гипсокартон
  • Месторабота:

    различни райони

Ай Би Ай Ко ЕООД с безсрочно удостоверение за извършване на посредническа дейност номер 1767 предлага работа на майстори гипсокартон и плоскости за сухо строителство в Холандия / Нидерландия в различни райони, на немски или холандски трудов договор. Услугите ни са БЕЗ КОМИСИОН към Вас, търсещите работа под каквато и да е форма!

    •  Минимум 2 години опит или завършено образование в специалността, или сертификат, или препоръка.
    • Мотивация за работа
    • Умение за работа както самостоятелно, така и в екип
    •  шофьорска книжка категория B + автомобил - поне един на трима, ако сте бригада

    • притежание на всички необходими инструменти, работно облекло и работни обувки

    • сериозно отношение

    • Английски на минимум А2 ниво, може и немски или холандски на същото, или 3 до 5 по немската система
  • Основни отговорности
    •  Работа на обекти - по проект

    • Работа по график и зададен срок

    • Внимание в детайлите

    • Изрязване и монтаж на гипсокартонени елементи в стари и нови сгради
    • Производство на гипсокартонени конструкции
    • Монтаж на различни изолационни материали
    • Изпълнение на пълнителна работа и покритие на фуги
    • Сглобяване на сглобяеми компоненти
    • Създаване на документация и изпълнение на недостатъци
    • Монтаж на гипсокартон
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - от 13..50 евро час нагоре бруто, според опит,  отделно дневни нето / ден добавки, или между 590 до 625 евро нето на седмично,на базата на 40 часа седмично, в зависимост от осигурителната ви категория

    • Атрактивна заплата при немски условия според данъчно осигурителната ви категория

    • Немски или нидерландски безсрочен трудов договор

    • Редовни увеличения на заплатата при добро представяне

    • Дневни добавки

    • Авансови плащания

    • Осигуровки - на немски или нидерландски трудов договор, с пенсионни и здравни осигуровки по немското законодателство.

    • Осигурителните категории варират според възраст, семейно положение, брой деца и пр.

    • Работни часове - 42 седмично, възможни допълнителни с добавен бонус

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск - да, с натрупване според типа договор

    • Настаняване - безплатно

    • Храна - не е осигурена. може да се закупува от дневните добавки

    • Транспорт до Нидерландия - разход за кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    •  Биография на английски или немски език, с ясно описан опит като майстор гипсокартон , със снимка паспортен формат прикачена към нея.

    • Сертификати, препоръки или дипломи, свързани с професията, ако има такива.