Обяви

Строители Словения - основно покриви

  • REF: СЛСТР1

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение 1767 набира строители, майстори покриви за работа в Словения.

    • Образование: Строител/Механик на каросерията/Дърводелец/Строител
    • минимален предишен опит при покриване на един от различните видове покриви и задължително способност за работа на височина
    • шофьорска книжка да, поне 2 души от екипа
  • Владеене на език
    • Сръбски/ Хърватски
  • Основни отговорности
    • Монтаж покриви
    • Груб строеж
    • Външно дърводелство
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплата: почасово брутно заплащане 10,5-15 € зависи от опит и знания
    • Условия за настаняване - 100 - 150 € обикновено 2 души на стая (200 € за единична стая) - и цената ще бъде приспадната от основната заплата
    • Приспадане/данъци- според словенските закони- 7- 10 € на час (нетна заплата след приспадане на данъци.
    • Брой работни часове- 50 седмично
    • Работни дни в седмицата- 5
    • Празници- в Словения имаме 31 октомври и 1 ноември национални празници
      • Билети до местоназначение - кандидати самостоятелно
      • CV на български
    • Сертификати за компетенции - Копие от Удостоверение за завършено средно училище - покрив, майстор покриви, дърводелец, строител; компетентност за работа по височина за различни видове покриви
  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография със снимка и ясно описан опит като строител