Обяви

Заварчици миг маг и тиг работа в Германия

  • REF: ЗАГЕР19
  • Държава: Германия
  • Позиция: Заварчици миг маг и тиг работа в Германия
  • Месторабота:

    различни локации

Ай Би Ай Ко с удостоверение за извършване на посредническа дейност в чужбина 1767 предлага БЕЗПЛАТНО КЪМ КАНДИДАТИТЕ работа на - заварчици за работа в Германия с немски, английски, полски, или руски - по ваш избор, на работно ниво, стартиране веднага след одобрение.

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум 1.5 година предишен опит в съответната област
    • Сериозно отношение към работата
    • Дисциплина
    • Притежанието на автомобил е от голям плюс
    • Немски, английски, полски, или руски - по ваш избор, на работно ниво,
  • Основни отговорности
    • Работа в екип
    • Спазване на сроковете
    • Работа на проект, понякога мобилни групи
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане -Приблизително 2000 евро нето на месец, или между 500 до 550 евро нето седмично, според опит. Стандартното заплащане е 12.65 бруто/час + 24 нето при пълен работен ден.
    • Осигуровки - Да, на немски договор
    • Работни часове - 40 часа седмично + при допълнителни условия
    • Работни дни седмично - 5 дни седмично
    • Отпуск - Да, с натрупване, 24 дни годишно, + 8% от основна заплата
    • Настаняване - Безплатно, осигурено, максимум по двама в стая - Ако желаете, можете да си осигурите самостоятелна квартира.
    • Храна - не е осигурена
    • Транспорт до локацията в Германия - единственият ви разход, но се възстановява в размер на до 200 евро

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография с описан опит и сертификат
Още в тази категория: « Заварчици Дърводелци - Норвегия »