Обяви

Дърводелци - Норвегия

  • REF: ДЮ1Н
  • Държава: Норвегия
  • Позиция: Дърводелци - Норвегия
  • Тип заетост: Сезонна
  • REF: ДЮ1Н

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за трудово-посредническа дейност в чужбина номер 1767 предлага работа за дърводелци в Норвегия. Кратък договор, пълно съдействие с настаняване, регистрация и пр. Компанията е хотел, който  изгражда ново  звено в допълнение към хотела. То ще бъде двуетажна къща с 24 апартамента за отдаване под наем както на хотелиерски работници, така и на туристи през летния сезон. Всеки апартамент ще бъде с добро качество със самостоятелна спалня, самостоятелна баня и кухненски бокс. Новата къща се намира в близост до хотела. В момента бетоновата основа  е завършена и работят с дървената основа и монтират покрива. От януари ще стартират 2-3ма дърводелци, работещи с вътрешната рамка, пластмаса, облицовка, бани, вътрешни мебели и картини. Ще трябва да се направят всички вътрешни стени и декорации, а също и да се направят 24 бани с облицовка и оборудване и мебели. Може да има и работа в самия хотел свързана с ремонтни дейности, ако времето е достатъчно и за това. Но най-вече се работи по това ново строителство. Хотелът разполага с всички необходими инструменти на място, но разбира се е възможно да донесете и свои собствени инструменти.

Необходими са 2-3ма квалифицирани дърводелци.

• Период на договора: около първата седмица на януари – 15.6.21

• Брутна заплата от 220 NOK (тарифа, около 22 EUR) – или повече – крайната оферта ще зависи от профила и опита на кандидата.

• Изпитателен срок: 1 месец.

• Работно време 160 часа на месец.

  • Изисквания за длъжността
    • минимум 2 години предишен опит като дърводелец
    • сериозно отношение
    • способност за работа в екип и самостоятелно
    • ЕС Гражданство или разрешително за работа
  • Владеене на език
    • Английски минимум А2 ниво, по възможност В1/Б1
  • Основни отговорности
    • Работа с вътрешна рамка, пластмаса, облицовка, бани, вътрешни мебели и боя.
    • Необходимо е да се направят всички вътрешни стени и декорации, както и да се направят 24 бани с облицовка и оборудване и мебели.
    • Може да има и работа в самия хотел с ремонти / боядисване, ако времето е достатъчно и за това.
    • Основно се работи по новото строителство.
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - от 220 NOK на час (около 22 EUR) – или повече – крайната оферта ще зависи от профила и опита на кандидата
    • Времева банка: ДА.
    • Възможност за работа допълнително. Допълнителните часове се основават на доброволно споразумение и намерение със служителя и ще бъдат компенсирани в края на периода на времевата банка със стандартно заплащане на час.
    • Извънредният труд се заплаща с +50% върху почасовата заплата при работа повече от 12,5 часа в един ден или повече от 54 часа за една седмица.
    • Извънредният труд се заплаща към допълнителните часове на същия ден.
    • Извънредният труд и броят на тези часове се приемат само когато това е поръчано от мениджъра или одобрено предварително.
    • Съгласно норвежкото законодателство се прилагат определени ограничения за извънреден труд. Вижте също приложението относно работното време.
    • Нормалното работно време е 8-10 часа на ден, 5-6 дни в седмицата.
    • Стандартен норвежки данък/осигуровки
    • Работни часове на седмица - 40, възможни допълнителни
    • Работни дни в седмицата - 5
    • Платен отпуск
    • Настаняване -Има две опции, от които да избирате:

      1. Опция. къща за настаняване вблизост до хотела с единична спалня със собствено бюро и дрешник, обща баня с една друга стая. Включен достъп до обща кухня в къщата, споделяна с други, NOK 3400 + NOK 140 за Wifi на месец + използване на електричество около NOK 200-400 / месец. Общо около 3840 NOK 2. Опция. къща за настаняване, пак в близост до хотела. Двуетажна стая с бюро, затворена, телевизор и мини хладилник обща баня/WC в коридора. Без кухня. 140 NOK / нощувка, включително 3 хранения  дневно в столова+ 140 NOK за Wifi на месец, Общо 4480 NOK на месец, включително 3 хранения всеки ден.

    • Договаряне на храна - храната може да се вземе и в столовата на хотела на цена от 32,21 NOK за хранене.

    • Билети до Норвегия - единственият ви разход, могат да бъдат организирани от работодателя и след това удържани от заплатата.

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Cv или линкдин на английски, норвежки или шведски. Моля, изпратете тук или на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.