Обяви

Готвачи - a la carte

  • REF: CSSSE1
  • Държава: Швеция
  • Позиция: Готвачи - a la carte
  • Месторабота:

    Гьотеборг район

  • Тип заетост: Сезонна

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за трудово посредническа дейност в чужбина номер 1767. Предлагаме работа на готвачи за работа в Швеция, сезонно от сега до септември. БЕЗ ТАКСИ И КОМИСИОН. Работодателят е добре наложен на пазара ресторант, отдаден на качествената морска кухня и работим с него от два сезона. В случай, че не бъдете одобрени, по ваше желание, можем да ви потърсим сходен вариант по ваше желание. Затова не се колебайте да кандидатствате!

  • Изисквания за длъжността
    • Предишен a la carte опит - минимум 10 месеца
    • Умение за правене на сосове, блюда и заготовки по зададени рецепти
    • Дисциплина и сериозно отношение
  • Владеене на език
    • английски или шведски език минимум средно ниво, В1
  • Основни отговорности
    • Работа a la carte и заготовки по зададени рецепти
    • Изпълняване на поръчки
    • Добра комуникация с мениджмънта и колегите
    • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - еквивалента от крони е на 2200-2300 евро нето на месец на базата на 37-38 часова седмица според осигурителната ви категория в Швеция, основна, допълнителни тарифи при работа след 20:00 часа, както и при допълнителни часове над основните седмични
    • Осигуровки - на Шведски договор
    • Работни часове - около 40 +седмично, възможни допълнителни часове
    • Работни дни седмично - 5 дни седмично
    • Отпуск - по договор
    • Настаняване - безплатно, в близост до ресторанта, добри битови условия
    • Храна - по време на смяна
    • Самолетни билети - поемат се от вас
  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на Английски или Шведски с точно описан опит като готвач и ведра снимка или linkedin профил.
      Препоръки на Английски, биха били от голям +, но не са задължителни
      Сертификат на Английски като готвач би бил от голям +, но не задължителен.
      Кандидатствайте на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. или през бутона за кандидатсване