Обяви

Сервитьор/ки

  • REF: СЕВЕ031
  • Държава: Великобритания
  • Позиция: сервитьор/ки
  • Месторабота:

    Няколко различни локации

Предлагаме работа за сервитьори в няколко различни локации във Великобритания, споделена квартира тип апартамент или част от къща.

    • Минимум 10 месечен опит в ресторант и сервиране на свободна консумация.
    • Статут на уседналост - pre-settled status
  • Владеене на език
    • Говорим английски
  • Основни отговорности
    •  Подреждане, аранжиране и сервиране, отсервиране на маса

    • Настаняване на гости и предлагане на храни и напитки

    • Работа с касов апарат

    • Почистване и санитаризация на района на ресторанта

    • Инвентаризация и подготовка на обекта за функциите

    • Полиране на приборите

    • Приемане и сдаване на поръчки
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - £9.50 на час бруто, бакшиша се разпределя между персонала.

    • Осигуровки - според Британското законодателство

    • Работни часове - на смени, понякога сплитове

    • Работни дни седмично - пет дни седмично

    • Отпуск - начислява се годишен платен отпуск според Британското законодателство

    • Настаняване - съдействаме с квартира около 55 паунда седмичен наем

    • Храна - по време на смяна

    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    •  Биография на Английски език с ясно описан опит като сервитьор със снимка паспортен формат

    • Препоръки (ако има такива) на Английски език